Vstupní a přístupové systémy

Elektronický přístupový systém úspěšně nahrazuje klasické klíče všude tam, kde je potřeba identifikačním systémem zabezpečit vstup do místnosti, oddělení nebo budovy.
Pro tyto případy naše firma se instaluje přístupové systémy.
Každý uživatel dostane kartu, nebo čip například jako přívěšek a při každém vstupu musí tento čip přiložit ke čtečce. Následně systém vyhodnotí, zda dotyčný má právo vstoupit a případě otevře dané dveře. Všechny otevření jsou zaznamenány a následně je lze přehledně zobrazit. Čtečky mohou také sledovat nepovolené otevření dveří (násilné otevření nebo nedovření).

Identifikační čip nelze zkopírovat, protože veškeré nastavení se provádí pomocí software na PC. Výhoda je sloučení docházkového i přístupového systému do jednoho celku, jeden identifikační čip tak může sloužit pro více systémů najednou. Rozsáhlé objekty lze jednoduše rozdělit do zón, například výroba, sklad, kanceláře apod.
Pro návštevy můžete mít speciální klíčenky, které hosty pustí jen do daných prostor, nebo také pouze v daný čas.

Čtečky u dveří nebo turniketu můžeme instalovat do standardních vypínačů, u kterých lze zvolit libovolný design a barvu. Pro venkovní použití dodáváme také antivandal provedení.

Další možností přístupových systémů jsou tzv. autonomní přístupové systémy. Jedná se o samostatně pracující jednoduchý přístupový systém, který obsahuje řídící jednotku a dvě čtečky. Pomocí webového rozhraní lze velice jednoduše nastavit přístupové čipy nebo karty. Obsahuje automatický záznam až 1024 záznamů pro historii přístupů. Má snadné nastavení a začlenění do zvonkového systému. Některé modely nepotřebují PC pro konfiguraci a provoz.

Výhody a vlastnosti přístupového systému
 • kontrola vstupu do celého objektu
 • náhrada mnoha klíčů jediným identifikačním způsobem
 • identifikace kartou, náramek, klíčenka, otistk prstu
 • propojení s docházkovým systémem
 • propojení se stravovacím systémem
 • kontrola vjezdu vozidel
 • ovládání dveří, turniketů, závor
 • přístupové práva podle času, nebo pro skupiny osob
 • pohodlné ovládání, software v češtině
 • technická pomoc na telefonu nebo mailu
 • snadná rozšiřitelnost


Dále také provádíme kompletní instalace domácích telefonů a videotelefonů. Nabízíme jednoduché komunikační zařízení a videovrátné i velké systémy s několika vchody. V nabídce máme jak klasické analogové systémy tak systémy digitální, které při vysoké kvalitě zobrazení a přenosů lépe využívají stávající domovní rozvody.

Domácí videotelefon (videovrátný) je pomocník, který Vám ušetří mnoho zbytečných pochůzek za účelem zjištění, kdo u Vás zazvonil, nebo kvůli otevření dveří návštěvníkovi. Zvláště v zimním, nebo deštivém období, kdy nebudete muset vůbec vyjít ven, abyste viděli kdo přišel a otevřeli mu dveře, stane se videotelefon Vaším nepostradatelným přítelem. V dnešní době jsou již domácí videotelefony standardní součástí projektů nových, nebo rekonstruovaných rodinných domů a velmi často se domácí videotelefony stávají i součástí starších domů, či bytů.

Domácí videotelefony jsou ale nejen pomocníci, kteří se postarají o Vaše pohodlí, jedná se také o výrazný bezpečnostní prvek každého objektu. Kdykoli se můžete podívat, co se děje před kamerou videotelefonu, aniž byste museli otevírat dveře, nebo vycházet z domu. Videotelefon je pomocník, díky kterému nejenže uvidíte kdo zazvonil u Vašich dveří, aniž byste je museli otevírat, nebo se dívat z okna, ale můžete s návštěvníkem i hovořit a pokud dveřní videotelefon tuto funkci podporuje (a naprostá většina videotelefonů ano), můžete k videotelefonu připojit i elektrický dveřní zámek a návštěvníkovi pak stiskem tlačítka otevřete dveře.

Pro výměnu domácích telefonů na sídlištích a všude tam, kde dochází k ničení venkovních tabel, instalujeme antivandal provedení ze speciální slitiny oceli odolné proti poškození. Také je v dnešní době již možné provést v některých případech úpravu starších systémů domácích telefonů na nový systém videotelefonů za použití stávající kabeláže.

V systémech domácích telefonů využíváme kvalitní komponenty firem: Fermax, Tesla, Urmet a Commax.

Výhodnou kombinací jak ochránit Váš majetek či firmu, je spojit nebo doplnit přístupový systém s kamerovým systémem.
uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider slider slider

Inteligentní elektroinstalace

Bezpečnostní systémy

Kamerové systémy

Kontrola vstupu

--- infopanel ----

+420 605 86 26 26

info@dollyservis.cz

Spojte se s námi:


Dollyservis spol. s r.o.

Štěchovická 1902/7

100 00, Praha 10

Email: info@dollyservis.cz

Tel: +420 605 86 26 26


.

.

.

.

.

Najdete nás