Domovní elektroinstalace

Zabýváme se komplexní problematikou elektroinstalací, nových rozvodů, ale i rekonstrukcí a oprav zastaralých či nevyhovujících rozvodů nebo pravidelnou údržbou.

Realizujeme zákázky jak pro domácnosti, tak i pro firmy či instituce. Pro zakázky většího rozsahu máme k dispozici tým zkušených externích pracovníků. 

Realizace silnoproudých rozvodů zahrnuje také projektovou činnost, pokládku vedení, uzemnění sítí, ochranu před úderem blesku a přepětím, montáž a instalaci rozvaděčů, instalaci zásuvkových a světelných okruhů včetně zajištění revizí a servisu.

Provádíme také přestavby, rekonstrukce a inovace rozvodů (panelové byty, jádra, půdní vestavby, starší domy a byty, přípojky, výměny a opravy elektroinstalačního materiálu, jističů, rozvaděčů).
Na každou novou instalaci i rekonstrukci dodáváme samozřejmě revizní zprávu o zařízení. Elektrické přípojky, stavební odběry,nové odběry,změna hodnoty jističů a další služby zajišťujeme v sítích PRE Distribuce a ČEZ Distribuce.

Našim cílem je navrhnout klientům optimální řešení jejich potřeb za pomoci nejmodernějších postupů, technologií a materiálů s ohledem na cenovou přijatelnost. Používáme kvalitní prověřené materiály a výrobky, abychom mohli garantovat dlouhou záruku a zajistit tak klientům jejich maximální spokojenost.

Jsme stabilní firma,která působí na českém trhu s více jak 20-ti letou praxí v oboru. Absolvujeme pravidelné zkoušky a školení pro získávání nových zkušeností a trendů v oboru.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider slider slider

Inteligentní elektroinstalace

Bezpečnostní systémy

Kamerové systémy

Kontrola vstupu

--- infopanel ----

+420 605 86 26 26

info@dollyservis.cz

Spojte se s námi:


Dollyservis spol. s r.o.

Štěchovická 1902/7

100 00, Praha 10

Email: info@dollyservis.cz

Tel: +420 605 86 26 26


.

.

.

.

.

Najdete nás