Antény a satelitní systémy

Provádíme kompletní montáže a servis televizních antén pro příjem digitálního vysílání. 

Zajistíme vám namontování konzole nebo stožáru, instalaci antén, kabelových rozvodů, propojeníse sestavou domácího AV systému a odborné naladění se zaškolením obsluhy.

Instalujeme a provádíme rekonstrukce společné televizní antény (STA),anténních rozvodů a účastnických zásuvek pro bytové domy.
Nabízíme také doplnění Vaší STA o příjem dalších bezplatných televizních stanic ze satelitu.

Nainstalujeme antény pro příjem FM signálu, posílení GSM signálu nebo pro příjem WiFi.

Provedeme kompletní instalaci přijímací soustavy (dodání, nainstalování a správné nastavení s měřením signálu včetně naladění TV přijímače), takže Vy budete mít vše bez problémů a budete moci pohodlně přepnout a sledovat svůj program.

Nové pozemní digitální vysílání (je označována často také jako DVB-T2), na které se přechází ze staršího vysílání nejen v ČR, je jednou z možností televizního příjmu. 

Pro tento způsob příjmu Vám postačí správně nastavená anténa a TV s přijímačem pro pozemní digitální vysílání (DVB-T2 přijímač nebo tuner v televizoru).
Všechny novější modely TV jsou tímto přijímačem automaticky vybaveny. 

Takovýto způsob je určen pro nenáročné diváky a je cenově dostupný pro všechny. Vysílání, mimo koncesionářských poplatků, je volně šiřitelné, tedy bezplatné.

V současné době se nabídka volně dostupných pozemních programů výrazně rozšiřuje a v některých regionech dosahuje počet přijímaných programů i více než čtyřiceti.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider slider slider

Inteligentní elektroinstalace

Bezpečnostní systémy

Kamerové systémy

Kontrola vstupu

--- infopanel ----

+420 605 86 26 26

info@dollyservis.cz

Spojte se s námi:


Dollyservis spol. s r.o.

Štěchovická 1902/7

100 00, Praha 10

Email: info@dollyservis.cz

Tel: +420 605 86 26 26


.

.

.

.

.

Najdete nás